Кафедра загальної фізики
Новини

16- 17 березня о 14-15 на кафедрі загальної фізики в ауд. 2322  відбудеться Науково-технічна конференція підрозділів Вінницького національного технічного університету (НТКП ВНТУ). Конференція проводиться за участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області. Всіх студентів, бажаючих прийняти участь, запрошуємо на конференцію.

12 серпня пройшло друге засідання обласної комісії  з визначення переможців у номінаціях конкурсу на звання «Людина року». Розглядали подання з Вінницького національного технічного університету на номінацію «Діяч науки» завідувача кафедри загальної фізики, доктора фізико-математичних наук, професора Василя Харитоновича Касіяненка. Члени конкурсної комісії прийняли рішення про включення до голосування його кандидатури.

На засіданні комісії був присутній ректор Вінницького національного…

Ярмарок винаходів та технічної творчості пройшов у Вінницькій торгово-промисловій палаті цими вихідними. Представники шкіл, гуртків технічної творчості та незалежні розробники презентували свої досягнення. Відвідувачі виставки «Вінтехнопарк» взяли участь у майстер-класах, спостерігали за змаганнями мініатюрних роботів та знайомились із проектами з енергозбереження. Детальніше у відеосюжеті:

                                                                                                                                                                           

Сьогодні на кафедрі було проведено XLIV науково-технічну конференцію професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету.

Секція загальної фізики та фотоніки. Голова секції: д.т.н., проф. Павлов С.В., заступник голови: к.ф.-м.н., доцент Стаcенко В.А., секретар: к.т.н., ст. викладач Козловська Т.І.

В конференції приймали участь студенти 1-го та 2-го курсів нашого ВУЗу під керівництвом викладачів кафедри, викладачі та аспіранти. 


Колектив кафедри загальної фізики та фотоніки щиро вітає Вовкотруб Діну Вікторівну із захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.

Бажаємо успішного втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в професійному зростанні та у майбутніх наукових пошуках!

Згідно із постановою Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки стипендію Кабінету Міністрів України для молодих учених призначено старшому викладачеві кафедри ЗФФ, к.т.н., Козловській Тетяні Іванівні.

Щомісячний розмір стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених (до 35-річного віку) становить одинпрожитковий мінімум для працездатних осіб — 1218 гривень.

Завідувач кафедри ЗФФ, проректор ВНТУ з наукової роботи  Павлов С. В. отримав виклик міжнародного руху Ice Bucket Challenge від ректора ВНТУ Грабко В. В. Це кампанія, спрямована на благодійництво, сенс якої в обливанні себе відром крижаної води. Мета — отримати   кошти в фонд з вивчення аміотрофічного…

2 липня 2014 року відбулися Парламентські слухання про стан та законодавче забезпечення розвитку науки та науково-технічної сфери держави.
Від Вінницького національного технічного університету в цьому заході взяли участь ректор Володимир Грабко, проректор з наукової роботи Сергій Павлов, представник Ради молодих науковців Держінформнауки, доцент нашого ВНЗ Костянтин Коваль.

Міністр освіти і науки Сергій Квіт зазначив, що в контексті цієї теми та прийняття Верховною Радою України Закону «Про…


У березні фінішувала звітна кампанія щодо результатів наукової та науково-технічної діяльності вищих навчальних закладів та установ, підпорядкованих МОН. На тему підсумків заходу і перспектив розвитку науки в університетах «Освіта України» спілкувалася з директором департаменту наукової діяльності та ліцензування МОН Олександром Якименком. – Ми передали всі узагальнені звіти щодо роботи наших ВНЗ і наукових установ експертним радам з кожного напряму для фахового аналізу. Коли виставлять відповідні оцінки,…

19 березня 2014 року за участю першого заступника Міністра освіти і науки Інни Совсун, директора департаменту наукової діяльності та ліцензування Олександра Якименка і працівників департаменту звітували про свої наукові здобутки вищі навчальні заклади політехнічної групи. Наукові здобутки ВНТУ презентував проректор з наукової роботи, професор Павлов Сергій. У засіданні взяли участь також проректори з наукової роботи Донецького національного технічного університету, Національного технічного університету України…